• Učenie vonku pokračuje aj v septembri

• Učenie žiakov našej školy naďalej pokračuje, samozrejme pokiaľ to počasie dovolí, v exteriéri školy. Od začiatku tohto školského roka si to vyskúšali žiaci viacerých ročníkov - piataci, deviataci, i ôsmaci, ktorí tvorili modely atómov z toho, čo príroda ponúkla.

• Vyvýšené záhony po lete

• Napriek letným prázdninám, kedy bola škola zatvorená, neostali vyvýšené záhony bez starostlivosti. Veľká vďaka patrí pani zástupkyni a pani upratovačkám, ktoré si v lete našli čas a postarali sa o záhony. Ďakujeme.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• V pondelok, 5.9.2022, sa po dvoch mesiacoch oddychu opäť otvorili brány našej školy. Na začiatku všetkých privítali pani starostka a pani riaditeľka slávnostným príhovorom. Najstarší žiaci našej školy priviedli najmladších prváčikov k ich triednej pani učiteľke.

Všetkým žiakom, učiteľom, ostatným zamestnancom i rodičom prajeme rok plný úspechov a krásnych zážitkov.

• Začiatok školského roka 2022/2023

• Čas prázdnin končí, nový školský rok sa blíži. V pondelok, 5.9.2022, spolu po letnej prestávke otvoríme brány našej školy. Prichod do školy bude o 8.00 hod., následne o 8.15 hod. bude slávnostný príhovor ako i uvítanie našich najmladších žiakov. Po príhovore pôjdu všetci žiaci so svoijimi triednymi učiteľmi do tried, tí im poskytnú dôležié informácie k organizácii školského roka. Ukončenie prvého školského dňa bude o 9.30 hod.

Prvý školský deň nie je pre žiakov ZŠ obed a nefunguje ŠKD.

Prajeme Vám ešte krásny zvyšok prázdnin. Tešíme sa na Vás.