• Záver školského roka 2021/2022

• 30.6.2022 je tradične záverom školského roka. V tento deň sa všetkým zamestnancom školy, rodičom i všetkým žiakom prihovorila pani starostka a následne pani riaditeľka, ktorá zhodnotila celý rok. Za svoj výborný prospech boli pochvalou a knižkou odmenení všetci žiaci, ktorých na vysvedčení potešili samé jednotky. V tento deň sa so všetkým rozlúčili žiaci 9. ročníka.

Našim odchádzajúcim deviatakom prajeme úspešný štart na strednej škole. A všetkým Vám prajeme krásne leto. Užite si ho a dávajte na seba pozor, aby sme znovu v septembri nastúpili do vlaku nového školského roka.

Krásne  slnečné leto plné pohody 😊

• Akadémia - Oceňovanie žiakov

• V stredu 29.6.2022 sa na našej škole konalo slávnostné oceňovanie žiakov Akadémia. Žiaci boli odmenení za svoje úspechy, ktoré dosiahli na športovom poli alebo v oblasti vedomostí. Akadémiou nás sprevádzali žiaci 9. ročníka so svojou pani učiteľkou Čardášovou. Program spestrili žiaci 1., 2., 3., 6. a 7. ročníka krásnymi piesňami, súťažami a veselými scénkami. Záver patril piesňam a skladám žiakov pod vedením pani učiteľky Guttenovej.

Oceneným srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy. Všetkým ďakujeme za krásne strávené doobedie.

• Bezpečne na cestách

• Posledné dni školského roka navštívili našu školu pracovníci OR PZ Krupina, ktorí besedovali s našimi prvákmi o bezpečnom správaní na cestách.