• S radosťou do škôlky

•

I mamičky všetkých našich škôlkárov z Materskej školy Senohrad pri Základnej škole s Materskou školou Senohrad oslávili svoj sviatok. Deti svojim mamám zahrali divadielko pod názvom „ Na lúke“ pod vedením pani učiteliek. Zmenili sa na chrobáčiky, kvietky, nahnevaný oblak či šantiaci vietor, rozžiarené slniečko. Na lúke zatancovali tančeky na ľudovú a modrenú nôtu, nazbierali kvety pre svoje mamičky. Odmenou im bol nielen úsmev a potlesk mamičiek, ale i sladké prekvapenie. Deti k divadielku pridali vlastnoručne vytvorený darček – medailón.

Naše deti s nadšením ukážu svoju šikovnosť svojim rodičom pri rôznych stretnutiach, či je to zimná besiedka, bláznivý karneval alebo rozlúčkový deň s veľkými deťmi. Deti sa tešia z návštevy plavárne, sauny, dopravného ihriska, osláv MDD v spolupráci so ZŠ, zdolávanie kopca na Vartovku v Krupine, návštevy kláštora Bzovík.

Koniec roka je zavŕšený výletom. Tohto roku navštívia deti s rodičmi a s pani učiteľkami westernové mestečko v Liptovskom Mikuláši, kde si zajazdia na koníkoch a býkovi, zoznámia s s kovbojmi, pričom ukážu svoju šikovnosť a odvahu. Čo myslíte, chodia naše detičky do škôlky s radosťou ?